Din Görevlisi Sefa Sağlam Kaza Geçirdi !

Bakacakkadı Çaycuma kara yolunda İbrahim Albuzlu idaresindeki 67 VA 585 plakalı minibüs ile Din Görevlisi Sefa Sağlam idaresindeki 23 K 2611 plakalı araç kafa kafaya çarpıştı. Kazada yaralanan Albuzlu Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesine, Sağlam da Çaycuma Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Memur-Sen ve Diyanet-Sen Çaycuma İlçe Başkanı Kenan Tunç Kazayı haber alır almaz Çaycuma Devlet Hastanesine giderek Din Görevlisi Sefa Sağlam’la yakından ilgilendi. Tunç, konuyla ilgili yaptığı açıklamada:

Çaycuma Hacıibadi Köyü Din Görevlisi değerli kardeşim Sefa Sağlam 17.10.2017 Salı günü akşamı Bakacakkadı’da çok büyük bir trafik kazası geçirdiğini öğrenir öğrenmez arkadaşlarımızla beraber Hastaneye gittik. Sefa Sağlam kardeşimizi Emin Berber ve Zekeriya Kamit hocalarımla beraber hastanede ziyaret ederek kendisine manevi destek olmaya çalıştık. Çok şükür arkadaşımız böyle büyük bir kazayı ufak sıyrıklarla atlattı. Yüce Rabbim onu ailesine ve bizlere bağışladı. Bir kaç saat müşahededen sonra taburcu olan kardeşimizin sağlık durumu iyi.

Bu arada Sefa hocamla aynı kazada ağır yaralanan ve Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesinde tedavi altına alınan İbrahim Albuzlu isimli vatandaşımızın da yoğun bakımda tedavisinin devam ettiğini öğrendik. Bu vesile ile İbrahim Albuzlu’ya da geçmiş olsun diyor, Yüce Allah’tan kendisine acil şifalar diliyorum. Allah herkesi böyle kazalardan korusun. Hepimize geçmiş olsun !” dedi.

www.karaelmashaber.com olarak yaralılara bir kez daha geçmiş olsun diyor, kendilerine yüce Allah’tan acil şifalar temenni ediyoruz..

Haber: www.karaelmashaber.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir