Memur-Sen Zonguldak Şube Başkanları Çaycuma’da Buluştu

Memur-Sen Zonguldak Şube Başkanlar toplantısı Çaycuma’da yapıldı. Toplantıya Memur-Sen İl Başkanı Kamuran Aşkar ve Memur-Sen’e bağlı sendikaların şube başkanları katıldı.

Memur-Sen Çaycuma İlçe Başkanı Kenan Tunç, Memur-Sen Zonguldak heyetinin gerçekleştirdiği Çaycuma ziyareti hakkında açıklamalarda bulndu. Tunç yaptığı açıklamada:

” Her ay Zonguldak’ta yapılan Memur-Sen Zonguldak Şube başkanları toplantısı Başkanlarımızın bir önceki toplantıda aldıkları kararı sonucu Çaycuma’mızda gerçekleştirildi. Bem-Bir-Sen İl Başkanımız sayın Veysel Özkan’ın ev sahipliğinde birlikte misafir ettiğimiz Memur-Sen İl Başkanımız sayın Kamuran Aşkar ve kıymetli şube başkanlarımızla toplantı öncesi sırasıyla sayın Kaymakamımızı, sayın Belediye Başkanımızı ve sayın müftümüzü ziyaret ettik. Ziyaretlerde il başkanımız sayın Kamuran Aşkar tarafından sayın Kaymakamıza ve sayın Belediye Başkanımıza Memur-Sen’imizin kurucu genel başkanı, 7 güzel adamdan biri olan Kudüs şairi merhum Mehmet Akif İnan’ın eserlerinin yer aldığı külliyatı takdim edildi. Gayet güzel ve olumlu geçen ziyaretlerde karşılıklı görüş alışverişlerinde bulunduk. Bu vesile ile bizi büyük bir ilgiyle karşılayan Kaymakamımız sayın Serkan Keçeli’ye, Belediye Başkanımız sayın Bülent Kantarcı’ya ve İlçe müftümüz sayın Mahmut Rauf Arcaklıoğlu’na Memur-Sen Çaycuma İlçe Başkanı olarak çok teşekkür ediyorum.

Ziyaretlerin ardından değerli başkanlarımızla birlikte başkanlar kurulu toplantısını gerçekleştirdik ve ileriye yönelik önemli kararlar aldık.  İnşallah bunları Çaycuma’mızda da uygulamaya başlayacağız.

Bir milyon üyesiyle Türkiye’nin, 10 bin üyesiyle Zonguldak’ın, 1000’e yakın üyesiyle de Çaycuma’nın en büyük memur sendikası olan Memur-Sen olarak Çaycuma’da önümüzdeki dönemde çok daha güzel faaliyetlerde bulunmaya ve milletimizin sesi, devletimizin güvencesi olmaya devam edeceğiz.

Bu toplantının Çaycuma’da yapılmasına vesile olan Bem-Bir-Sen İl Başkanımız sayın Veysel Özkan’a, Çaycuma’mıza teşrif eden Memur-Sen il başkanımız sayın Kamuran Aşkar’a, Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanımız sayın Sadettin Dede’ye, Sağlık-Sen Şube Başkanımız sayın Mehmet Ali Kara ve Çaycuma Temsilcisi sayın Ercan Akar’a, Diyanet-Sen Şube Başkanımız sayın Halil İbrahim Kulaç’a, Büro Memur-Sen Şube Başkanımız sayın Ramazan Seyrek ve yardımcısı sayın Hüseyin Ayyıldız’a, Bayındır-Memur-Sen İl Başkanımız sayın Sadettin Kuruyamaç’a, Birlik Haber-Sen İl Başkanı sayın Muhammet Çatalçam ve Ulaştırma Memur-Sen İl Başkan Yardımcısı sayın Erdal Demirsoy’a teşekkürlerimi arz ediyorum. Toplantımız ve ziyaretlerimiz hayırlara vesile olsun inşaallah ” dedi.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir