Diyanet-Sen Zonguldak Şube Başkanı Kulaç ve Yönetiminden Alaplı ve Ereğli Ziyaretleri

Diyanet-Sen’den Alaplı İlçe Müftüsü’ne Hayırlı Olsun Ziyareti

Diyanet-Sen Zonguldak Şube Başkanı Halil İbrahim Kulaç ve Başkan Yardımcıları İbrahim Komşucu, Şeref Gökyar, Hüseyin Gökgöz ve Şube Başkan Yardımcısı, Memur-Sen Çaycuma İlçe Başkanı  Kenan Tunç ve Diyanet-Sen Kilimli İlçe Başkanı Şenol Palaz Alaplı İlçe Müftülüğüne yeni atanan İlçe Müftüsü Aydın Bostancı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Diyanet-Sen Alaplı İlçe Başkanı Nurettin Mutlu, Nazım Aydemir ve Sercan Gökyar’ın da hazır bulunduğu toplantıda bir konuşma yapan Diyanet-Sen Zonguldak Şube Başkanı Halil İbrahim Kulaç ilçe müftüsü Aydın Bostancı’ya görevinde başarılar diledi.

Alaplı İlçe müftüsü Aydın Bostancı da ziyaretlerinden dolayı Başkan Kulaç’a ve Diyanet-Sen Zonguldak Şube yönetimine teşekkür etti.

Memur-Sen Alaplı İlçe Başkanı Asma’ya Ziyaret 

Diyanet-Sen Zonguldak Şube Yönetimi daha sonra Memur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen Alaplı İlçe Başkanı Murat Asma’yı ziyaret etti. Asma, Diyanet-Sen heyetinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek kendilerine teşekkür etti. Başkan Kulaç da Memur-Sen ilçe başkanı Murat Asma’ya çalışmalarında başarılar diledi.

Ereğli’de Memur-Sen ve Diyanet-Sen’le Görüşmeler

Diyanet-Sen Zonguldak Şube Yönetimi Alaplı’dan sonra Ereğli’de Memur-Sen İlçe Başkanı Ziya Babal ve Diyanet-Sen Ereğli İlçe Başkanı Osman Ayyıldız ile bir araya geldi. Ereğli Müftülük şefi Hasan Üstündağ’ın da ziyaret edildiği programda karşılıklı istişarelerde bulunuldu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir