Tunç, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü Kutladı

Memur-Sen Çaycuma İlçe Başkanı Kenan Tunç bir mesaj yayınlayarak 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutladı. Başkan Tunç yayınladığı kutlama mesajında:

Gazetecilik emektir, fedakarlıktır, doğru sözlülük ve dürüstlüktür.

Gazetecilik, milletin sesi olup Hakka ve halka hizmettir.

İşte bu şuurda olup milletin Milli ve Manevi değerleriyle barışık, objektif ve dürüst habercilik peşinde koşan çok değerli gazetecilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyor, başta Çaycuma ve Zonguldak’ta sesimiz olan çok değerli gazeteci arkadaşlarımız olmak üzere bütün saygıdeğer basın mensubu arkadaşlarımıza sağlık, mutluluk ve başarı dileklerimizle selam, saygı ve sevgilerimizi sunuyoruz..

Bu arada Türkiye ve İslam düşmanı hainlerin sözcülüğünü yaparak bu aziz milletin dinine ve diyanetine saldıran ve sözde gazeteci geçinen fitnecileri şiddetle ve nefretle kınıyor ve bunları emeğinin ve ekmeğinin peşinde koşan ve gece gündüz demeden fedakarca çalışan dürüst gazetecilerimizle asla bir ve eşit tutmadığımızı ifade etmek istiyoruz.

Milletin değerlerine saygılı, doğru, güvenilir ve dürüst habercilik yapan gerçek gazetecilerimize selam olsun. Onların günü kutlu olsun ” dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir