Diyanet-Sen’in “Mescid-i Aksa Şiir Dinletisi Etkinliği” Çaycuma’ya Başarı Getirdi. Şeyma Kudüs Yolcusu !

Diyanet-Sen Çaycuma İlçe Temsilciliği’nin düzenlediği Kudüs ve Mescid-i Aksa Şiir Dinletisi etkinliği Çaycuma’ya Şiir’de bir başarı getirdi.

Şeyma Akar Mansiyon Ödülü ve Kudüs Seyahati Kazandı

Kudüs ve Mescid-i Aksa için şiir yazıp okuyanlardan Çaycuma TSO Fen Lisesi öğrencisi Şeyma Akar etkinlikte okuduğu “Daha Neyi Beklersin ?” isimli şiiriyle Türkiye Yazarlar Birliği İstanbul Şubesi ve Burak Derneği tarafından düzenlenen ve 2000 şiirin yarıştığı Türkiye Geneli Liseler Arası “Şiir – Şehir – Kudüs” konulu şiir yarışmasında “Jüri Özel Ödülü”ne layık görüldü. Şeyma Akar bu ödülüyle Kudüs Seyahati kazandı.

Diyanet-Sen ve Memur-Sen Çaycuma İlçe Başkanı Kenan Tunç, Şeyma Akar ve babasını bu başarıdan dolayı tebrik etti. Başkan Tunç yaptığı açıklamada:

Çaycuma Diyanet-Sen olarak düzenlemiş olduğumuz “Kudüs ve Mescid-i Aksa Şiir Dinletisi Etkinliğimiz” büyük bir başarıyı beraberinde getirdi.

Etkinlikte kendi şiirini yazıp okuyanlardan Çaycuma TSO Fen Lisesi öğrencisi Şeyma Akar “Daha Neyi Beklersin ?” isimli şiiriyle Türkiye Yazarlar Birliği İstanbul Şubesi ve Burak Derneği tarafından düzenlenen ve 2000 şiirin yarıştığı Türkiye Geneli Liseler Arası “Şiir – Şehir – Kudüs” konulu şiir yarışmasında “Jüri Özel Ödülü”ne layık görüldü. Şeyma Akar bu ödülüyle Kudüs Seyahati kazandı.

Zonguldak’ta büyük ses getiren ve beğeni toplayan Şiir Dinletisi Etkinliği’mizin hemen ardından TSO Fen Lisesi öğrencisi Şeyma Akar kızımızın burada okuduğu “Daha Neyi Beklersin ?” isimli şiiriyle İstanbul’da başarıya layık görülmesi bizleri son derece sevindirmiştir.

Bize bu sevinci yaşatan sevgili Şeyma Akar öğrencimizi ve onun yetişmesinde emeği geçen değerli öğretmenlerimizi ve özellikle de kıymetli ailesini bu güzel başarıdan dolayı tebrik ediyorum.

Bu tür etkinliklerimize ara vermeden devam edecek ve kendi değerlerimizi ortaya çıkarmayı sürdüreceğiz..

Bize inanan, güvenen ve destek olan herkese çok teşekkür ediyorum. ” dedi.

Biz de Karaelmas Haber olarak Şeyma Akar isimli öğrencimizi ve böyle değerlere büyük önem veren Çaycuma Diyanet-Sen’i tebrik ediyoruz…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir