Safranbolu Diyanet-Sen Temsilcilik Binası Dualarla Açıldı

Diyanet-Sen Safranbolu İlçe Temsilciliği Temsilcilik binası dualarla açıldı. Diyanet-Sen Safranbolu İlçe Başkanı Murat Bozkurt konuyla ilgili yaptığı açıklamada:

Diyanet-Sen Safranbolu İlçe Başkanı Murat Bozkurt

“Safranbolu’da çok güzel faaliyetlerimiz olmasına rağmen bir temsilcilik binamız yoktu. Arkadaşların büyük desteği ile İlçe merkezimizde Temsilcilik binamızı açmış bulunmaktayız. İnşaallah şimdi çok daha güzel faaliyetlere imza atacağız. Bize destek olan bütün arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.

Diyanet-Sen Safranbolu İlçe Temsilciliği Temsilcilik Binası açılış törenine Safranbolu Müftüsü Hasan Güneş,  Memur-Sen Karabük İl Başkanı Zeki Öz, Diyanet-Sen Karabük Şube Başkanı Fazlı Özçelik, Diyanet-Sen Eskipazar Baskanı Habip Yıldız, İl Genel Meclisi Başkanı Ahmet Sözen, Karabük Özel İdare Sekreter Yardımcısı İsmail Kökçü, Safranbolu Vergi Dairesi Müdürü Kader Öztürk, Siyasi Parti ve stk temsilcileri ile çok sayıda kişi katıldı.

İlçe Müftüsü Hasan Güneş’in yaptığı duanın ardından kurdela kesimi yapılarak Temsilcilik binasının açılışı gerçekleştirildi. Diyanet-Sen Safranbolu İlçe Temsilciliği Temsilcilik Binası Açılış programı verilen ikramlarla sona erdi.

Karaelmas Haber Sitesi olarak Diyanet-Sen Safranbolu İlçe Temsilciliğini tebrik ediyor, yeni mekanda kendilerine  hayırlı faaliyetler diliyoruz..

    

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir