AKMERCAN BATIKAR DOĞALGAZ AŞ. BÖLGE MÜDÜRÜ BEKİR SELÇUK, 27. DÖNEM AK PARTİ ZONGULDAK MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI

Akmercan AŞ Batı Karadeniz Bölge Müdürü Bekir Selçuk, Ak Parti Zonguldak İl Başkanlığına 27. Dönem Milletvekili Aday Adaylığı Başvurusunda bulundu.

1967 Zonguldak Doğumlu olan ve Eğitim Öğretim Hayatının tamamını (İlkokul, Zonguldak İmam Hatip Lisesi ve Karaelmas Üniversitesi (BEÜ))  Zonguldak’ta tamamlayan Bekir Selçuk’un Aday Adaylığı Zonguldak’ta büyük bir sevinçle karşılandı.

Bekir Selçuk, Aday Adaylığı başvurusunda yaptığı konuşmada:

“Değerli arkadaşlar;

Bugün itibariyle mensubu oldugum Ak Partimizden Zonguldak’ımıza dinamik hizmetler sunmak, dostluk, kardeşlik ve dava şuuruyla milletimizin ve Zonguldak’ın hizmetkarı olmak gayesiyle 27. Dönem Milletvekili aday adaylığı başvurumu yaptım. Samimi ve sıcak yaklaşım göstererek başvurumu kabul eden Zonguldak il ve ilçe yönetimlerine teşekkür ederim.

Ya Allah Bismillah ” dedi.

 

“AKMERCAN BATIKAR DOĞALGAZ AŞ. BÖLGE MÜDÜRÜ BEKİR SELÇUK, 27. DÖNEM AK PARTİ ZONGULDAK MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI” için 4 yorum

  1. Zonguldak a yakışır hayırlı hizmetler yapacağına inanıyorum yolun ve bahtin açik olsun Allah yardımcın olsun

  2. Bekir Bey Zonguldak’ın yetiştirdiği nadide insanlardandır. Duruşu, dürüstlüğü, hem kamu hem özel sektör tecrübesi ile Zonguldak’a çok şey katabilecek birisidir. İnşallah aday olarak kendisini görmek isteriz.

  3. Rabbim muvaffak etsin inşallah. Zonguldak için hayırlı olsun. Bu yolda Bekir Beye başarılar diliyorum. .Bu güzel başarılı insana vekillik yakışırak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir