Tunç, Camiler ve Din Görevlileri Haftası’nı Kutladı

Memur-Sen ve Diyanet-Sen Çaycuma İlçe Başkanı Kenan Tunç “01-07 Ekim Camiler ve Din Görevlileri Haftası” nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı. Başkan Tunç mesajında;

Yeryüzünün en güzel ve en mukaddes görevlerinden birini büyük bir azim, gayret ve fedakarlık içinde ifa etme gayretinde olan Diyanet İşleri Başkanlığımızın her kademesinde görev yapan saygıdeğer meslektaşlarımı ve din gönüllüsü bütün kardeşlerimi saygıyla selamlıyor, sağlık, huzur, mutluluk ve başarı dileklerimle her birinin “Camiler ve Din Görevlileri Hastası”nı en içten dileklerimle kutluyorum.

Ayrıca bulundukları her yerde cami ve mescid’lerimizin bakım ve onarımı için gecesini gündüze katan ve hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan cami ve mescidlerimizin müdavimi ve gönüllü hizmetkarlarını da tebrik ediyor, her birinden Allah razı olsun diyorum..

Bu vesile ile ahirete irtihal eden kıymetli hocalarımız başta olmak üzere ömrünü cami ve mescid hizmetlerine adamış ve bu güzel yollarda yürürken hayatını kaybetmiş bütün müslüman kardeşlerimize yüce Rabbimizden rahmet ve mağfiret niyaz ediyor, hasta olanlara acil şifalar diliyorum.

01-07 Ekim Camiler ve Din Görevlileri Haftamız hepimize kutlu olsun !” dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir