Kategoriler
Genel Haber

Zonguldak A.İ.H.L’de 28. Mezunlar Günü Heyecanı….İsmail Ceylan ve Mehmet Karabulut Zonguldak’ta

Zonguldak İmam Hatip Lisesi Mezunlar Gününde 28.yıl heyecanı yaşanıyor.

Zonguldak İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları Mezunlar Günü 30 Haziran 2019 Pazar günü yapılacak.

Program Saat 11.00’de Çaydeğirmeni piknik alanında başlayacak.

Zonguldak Önder İmam Hatipliler Derneği Başkanı Zekeriya Uçar yapılacak olan Mezunlar Günü  hakkında şunları söyledi:

“28 yıldır kesintisiz devam eden bu etkinlik, artık gelenekselleşti. 28’nci Mezunlar Günü programı ile ilgili tüm hazırlıkları tamamladık. Amacımız, günlük meşguliyetlerden dolayı bir araya gelemeyen mezunlarımızı, bu vesileyle bir araya getirmek. Her yıl büyük bir katılım ve coşkuyla bir araya geliyoruz. Bu yıl da etkinliğimizin aynı coşku içerisinde geçeceğini ümit ediyoruz.

Pazar günü de şehrimizden, ülkemizin dört bir yanından ve yurt dışından gelecek mezun ve mensuplarımız yine buluşacak, yine hasret giderecekler ve inşallah mutlu bir şekilde ayrılacaklardır.

Yıllardır büyük bir heyecanla beklenen ve tüm İmam Hatip camiasının bir araya gelmesini sağlayan bu anlamlı ve güzel günde tüm mezunlarımızı, mensuplarımızı ve gönüldaşlarımızı 30 haziran 2019 Pazar günü saat 11.00’de Çaydeğirmeni piknik alanında birlikte olmaya davet ediyoruz”

İsmail Ceylan ve Mehmet Karabulut Zonguldak’ta

Mezunlar günü nedeniyle okulun efsane isimlerinden eski müdür İsmail Ceylan ve Meslek Dersleri Hocası Mehmet Karabulut’un Zonguldak’a geldikleri ve yapılacak olan Mezunlar Gününe katılacakları bildirildi.

Haber: Karaelmashaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir