Kategoriler
Genel Haber

İlim Yayma Cemiyeti Zonguldak Şubesi Başkan İbrahim Cansız’la Devam..

İlim Yayma Cemiyeti Zonguldak Şubesi Olağan Genel Kurulu Zonguldak Belediyesi Toplantı Salonunda gerçekleşti. Genel kurulda sunuculuk görevini Alaaddin Yaslıca yaptı.

İlim Yayma Cemiyeti’nin 1951 yılından beri taşıdığı misyon ve değerinin anlatıldığı genel kurulda çeşitli konuşmalar yapıldı. Çeşitli kategorilerde dereceye giren öğrencilere ödüller verilen program sonunda yeni icra kurulları belirlendi.

Mevcut başkan İbrahim Cansız’ın yeniden güven tazelediği genel kurula Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş, İlim Yayma Cemiyeti Genel Müdürü Mesut Tan, Ak Parti Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar, Zonguldak Belediye Başkan Vekili Murat Uzun, BEÜ Rektör yardımcısı Prof. Dr. Seyfullah Kara, Memur-Sen Zonguldak Şube Başkanı Kamuran Aşkar, Memur-Sen Çaycuma İlçe Başkanı Kenan Tunç ve çeşitli STK,  Kamu Kurum ve kuruluş temsilcisi, öğrenciler, veliler ve çok sayıda davetli katıldı.

İlim Yayma Cemiyeti Sosyal Medya hesabından bir mesaj yayınlanarak Genel Kurula katılanlara teşekkür edildi. İşte o mesaj:

“Zonguldak Merkez İlçesinde yapılan Merhamet temalı resim ve kompozisyon yarışmasına katılan öğrencilere hediyelerini takdim ettiğimiz genel kurulumuza teşrif ederek bizleri onurlandıran Zonguldak Valimiz Sayın Erdoğan Bektas, İlim Yayma Cemiyeti Genel Müdürümüz Mesut Tan, Zonguldak Milletvekilimiz Hamdi Uçar, Zonguldak Belediye Başkan Vekili Murat Uzun, BEÜ Rektör Yardımcısı Seyfullah KARA, İl ve İlçe Müdürleri, kurum ve daire amirleri, Okul Müdürlerimiz, STK başkanlarımız ile çok değerli temsilcilerine, yarışmamıza ilgi gösteren öğrenci ve velilerimize, çalışmalarımızda bize daima destek veren İlim Yayma Cemiyeti Gönüllülerimiz ile her biri birbirinden kıymetli üyelerimize çok teşekkür ederiz.
Genel kurulumuz sonucunda görev alan yönetim kurulu, denetleme kurulu, müşavere heyeti, Genel merkez temsilcileri, üst kurul delegelerimize başarılar diler, genel kurulumuzun hayırlara vesile olmasını temenni ederiz.”

Haber: KARAELMAS HABER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir