Kategoriler
Genel Haber

“OFF ROAD TÜRKİYE GRUBU” ÇAYCUMA KALAFATLI KÖYÜNE GELDİ

Türkiyenin en büyük , dünyanın en çok izlenen 10. Grubu olan OFF ROAD TÜRKİYE grubu 01.02.2020 Cumartesi günü Çaycuma Kalafatlı Köyüne geldi.

Kendisi de Kalafatlı Köyünden olan OFF ROAD’ÇI Evren Kahraman tarafından Kalafatlı’ya getirilen grup  Çaycuma ve Kalafatlı’ya hayran kaldı.

Kalafatlı Köyünün dağlık kesimlerinde ve engebeli yerlerinde oldukça heyecanlı  sürüşler gerçekleştiren Off Road Türkiye grubu, Evren Kahraman’a kendilerini böyle güzel bir köye getirdikleri için teşekkür ettiler ve fırsat buldukça gelmek istediklerini söylediler.

Kalafatlı Köyü Muhtarı Raif Üstüntaş, Evren Kahraman ve arkadaşlarına ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

OFF ROAD TÜRKİYE grubu üyesi olan Evren Kahraman da kendisini kırmayarak Çaycuma’ya ve Kalafatlı’ya teşriflerinden dolayı bütün arkadaşlarına ve kendilerini misafir eden Kalafatlı Köyü Muhtarı Raif Üstüntaş ve köy halkına teşekkür ettiğini belirtti.

OFF ROAD TÜRKİYE grubu üyeleri Kalafatlı’da geçirdikleri güzel bir günün ardından yine yollara revan oldular..

Kenan Tunç: Teşekkürler Off Road Türkiye 

Memur-Sen Çaycuma İlçe Temsilcisi Kenan Tunç yaptığı açıklamada; “Türkiye’nin en büyük Off Road grubunun benim de köyüm olan Kalafatlı’ya gelmeleri bizi son derece memnun etmiştir.

Burada memleketine olan bir aidiyet bilinciyle hareket edip yaşadığı güzellikleri köyümüze taşıyan Çaycuma’mızın ve köyümüzün gururu sevgili Evren Kahraman kardeşimize çok teşekkür ediyorum. Ayrıca Evren kardeşimizle beraber ilçemize ve köyümüze teşrif eden Dünyanın ve Türkiye’nin en büyük Off Road gruplarından biri olan Off Road Türkiye grubunun değerli üyelerine de şükranlarımı arz ediyor, kendilerini her zaman memleketimizde görmekten onur duyacağımızı ifade etmek istiyorum.

Allah kendilerini her türlü bela ve kazalardan muhafaza eylesin. Yolları açık olsun.” dedi.

Of Road Türkiye Kalafatlı 2020

Of Road Türkiye Kalafatlı 2020Of Road Türkiye Kalafatlı 2020

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir