Kategoriler
Genel Haber

Çaycuma Memur-Sen’den İlçe Jandarma’ya İdlib Şehitlerimiz için Taziye Ziyareti

Memur-Sen İlçe Başkanı Kenan Tunç ve Memur-Sen’e bağlı Sendikaların Çaycuma İlçe temsilcileri İdlib harekatında şehit olan mehmetçiklerimiz için Çaycuma İlçe Jandarma Bölük Komutanlığına taziye ve harekatta bulunan kahraman ordumuza destek ziyaretinde bulundu.

Devletimizin ve Kahraman Ordumuzun Her Zaman Yanındayız”

Memur-Sen Çaycuma İlçe Başkanı Kenan Tunç, ziyaretle ilgili olarak sosyal medyadan yaptığı açıklamada şu bilgileri paylaştı:

“Memur-Sen Çaycuma ilçe yönetimi olarak İlçe Jandarma Bölük Komutanlığımıza ve değerli komutanımız Jandarma Üsteğmen sayın Bayram Dündar’a İdlib harekatında şehit olan kahraman askerlerimiz için taziye ve harekatta bulunan kahraman ordumuza destek ziyaretinde bulunduk. Memur-Sen olarak her zaman devletimizin ve kahraman ordumuzun yanında olduğumuzu ifade ettik. Bizleri büyük bir ilgi ve memnuniyetle karşılayan sayın komutanımıza çok teşekkür ediyoruz.

Bu vesile ile bir kez daha kahraman şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyoruz.

Allah devletimize zeval vermesin. Yüce Rabbimiz Türk Silahlı kuvvetlerimizin yar ve yardımcısı olsun. Memur-Sen olarak her zaman devletimizin ve kahraman ordumuzun yanındayız.”

Haber: KARAELMAS HABER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir