Kategoriler
Genel Haber

Zonguldak Diyanet Camiasının Acı Günü: Din Görevlisi Mehmet Cicibaş Hakka Yürüdü

Zonguldak ili Devrek İlçe Müftülüğüne bağlı Merkez Hacı Ahmetağa Camii Din Görevlisi Mehmet Cicibaş (55) geçirdiği kalp krizi sonucu Hakka yürüdü.

Uzun yıllar Zonguldak İl Müftülüğüne bağlı Beycuma Merkez Camii’nde ve bir müddet Fransa’da da görev yapan Cicibaş’ın vefat haberi Diyanet camiasını ve sevenlerini hüzne boğdu.

TUNÇ; BAŞIMIZ SAĞOLSUN

Diyanet-Sen Zonguldak Şube Başkan Yardımcısı ve Memur-Sen Çaycuma İlçe başkanı Kenan Tunç, Mehmet Cicibaş’ın vefatı nedeniyle sosyal medyadan yayınladığı taziye mesajında:

“Başımız Sağolsun

Devrek Merkez Hacı Ahmetağa Camii İmam Hatibi değerli dostumuz Mehmet Cicibaş hocamızın kalp krizi sonucu vefat ettiği haberini almanın derin üzüntüsü içerisindeyiz.

Kıymetli hocamıza yüce Allah’tan rahmet, kederli ailesine, camiamıza ve bütün sevenlerine sabır ve başsağlığı dileriz.” dedi.

Mehmet Cicibaş 28.08.2020 Cuma günü, Cuma Namazını müteakiben Devrek Ulu Camii’de Gökçebey ilçe müftüsü Osman Güneş’in kıldırdığı cenaze namazından sonra Devrek İsabeyli köyünde göz yaşları içinde toprağa verildi. Cicibaş evli ve üç çocuk babasıydı.

Karaelmashaber olarak merhum Mehmet Cicibaş hocamıza Allah’tan rahmet, kederli ailesine, sevenlerine ve diyanet camiasına başsağlığı ve sabır dileriz.

Özel Haber: Karaelmas Haber / Zonguldak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir