Çaycuma Memur-Sen’den Ticaret İl Müdürlüğüne Ziyaret

Memur-Sen ve Diyanet-Sen Çaycuma İlçe Başkanı Kenan Tunç Ticaret İl Müdürü İsmail Maden’i makamında ziyaret etti. Tunç, ziyarette yaptığı konuşmada İsmail Maden’in Zonguldak için çok değerli bir bürokrat olduğunu belirterek; “Sayın İsmail Maden Müdürümüzün özverili ve başarılı çalışmalarını memnuniyetle takip etmekteyiz. Özellikle Tüketici hakları ile ilgili olarak kamuoyunu aydınlatma konusundaki çalışmaları her türlü takdirin üstündedir. İnşaallah ilerideki zaman dilimi içinde tüketici hakları konusunda üyelerimize yönelik de kendilerinden bilgilendirme programları talep etmeyi düşünüyoruz. Bu vesile ile değerli müdürümüze sıcak ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Maden: Tüketici Hakları Bilgilendirme Çalışmalarımız Devam Ediyor

Zonguldak Ticaret İl Müdürü İsmail Maden de ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek başkan Tunç ve beraberindekilere teşekkür etti. Maden: “Biz de sayın başkanımızın gayretli çalışmalarını takdirle izlemekteyiz. Bugün Çaycuma’dan gelip bizleri ziyaret etmeleri bizi son derece memnun etmiştir. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Başkanımızın belirttiği konularda seve seve bilgi vermeye ve tüketicilerimizi bilinçlendirmeye her zaman hazır olduğumuzu belirtmek istiyorum. Halihazırda kamu kurumlarına, lise ve üniversite öğrencilerine yönelik bilgilendirme programlarımız devam etmektedir. Çaycuma’ya da geliriz inşaallah” dedi.

Memur-Sen ve Diyanet-Sen üyeleri Murat Yaşa, Emin Berber, Uğur Kayadibi ve İl Milli Eğitim Şefi Muhammet Özdemir’in de hazır bulunduğu ziyaret karşılıklı görüş alışverişinin ardından sona erdi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir