Tunç, Polis Haftasını Kutladı

Memur-Sen Çaycuma İlçe Başkanı Kenan Tunç, Türk Polis Teşkilatının 174.kuruluş yıl dönümü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı. Başkan Tunç, mesajında “Beni gören Allah var” inancıyla hareket etmenin suç ve suçluları azaltacağını ve Polis teşkilatını da rahatlatacağını söyledi. İşte Memur-Sen ve Diyanet-Sen Çaycuma İlçe Başkanı Kenan Tunç’un Polis Haftası Kutlama Mesajı:

TÜRK POLİS TEŞKİLATIMIZIN KURULUŞUNUN 174.YILINI KUTLUYORUZ..

” Gecenin geç vaktinde süte su katmasını söyleyen annesine “Ömer bunu yasaklamıştı” diye itiraz eden eden kız çocuğuna “Ömer bu saatte bizi nereden görecek?” dediği zaman ” Bizi Ömer görmezse Allah da mı görmez ?” diye cevap veren çocuğun o büyük imanını yeni nesillerin kalplerine yerleştirmedikçe polis de millet de rahat etmeyecektir.

Her zaman ve her yerde beni gören Allah var bilinci ve şuurunu ana kucağından itibaren bütün eğitim kurumlarında yeni nesillerimize mutlaka öğretmeliyiz. İşte o zaman suçlar ve suçlular büyük oranda azalacak polisimiz de milletimiz de rahat edecektir.

Milli ve dini değerlerimizin kaybolmaya yüz tuttuğu günümüzde büyük artış gösteren suç ve suçlularla gece gündüz mücadele eden kahraman Türk Polis teşkilatımızın 174. kuruluş yıl dönümünü kutluyor, emniyet birimlerimizin her birine sağlık, huzur ve başarı dolu görevler diliyorum. Allah onları her türlü kaza ve belalardan korusun.

Bu vesile ile bu cennet vatan uğruna can veren şehit emniyet güçlerimiz ve bütün şehitlerimiz başta olmak üzere vefat eden Polis teşkilatımızın kıymetli mensuplarına yüce Allah’tan rahmet ve mağfiret niyaz ediyorum. Ruhları şad, mekanları cennet olsun.”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir