Kırmızı Lacivertli Efsane Taraftar: “Sen Ben Yok Zonguldakspor Var”

Türkiyenin 90 dakika susmayan en muhteşem taraftarlarından Zonguldak Kömürspor taraftarı takımlarını her zaman ve her yerde desteklemeye devam ediyor. Zonguldakspor’un en zor süreçlerinde her zaman takımlarının yanında olan madenci torunları maçlarda açtıkları döviz ve pankartlarla da dikkat çekmeye devam ediyor.

Ultras Elmas İstanbul’dan Anlamlı Mesaj

Zonguldakspor’un İstanbul’daki muhteşem taraftarından Ultras Elmas taraftar grubu geçtiğimiz hafta sonu oynanan Sancaktepe maçında açtıkları pankartla yine gönüllerde taht kurmayı başardı.

istanbul Sancaktepe maçında takımlarını yalnız bırakmayan Kırmızı lacivertli renklerin efsane taraftarından Ultras Elmas İstanbul taraftar grubu Sancaktepe tribünlerine açtıkları pankartta Karaelmas sevdalılarına ” Sen Ben Yok Sadece ZONGULDAKSPOR Var” mesajını verdiler.

Zonguldakspor kulüp başkanı Süleyman Caner’in taraftarın bu anlamlı pankartı karşısında son derece memnun olduğu gözlendi. Başkan Caner pankartın yanına kadar gelerek taraftarla resim çektirdi ve Zonguldakspor kamuoyuna adeta ” Sen Ben Yok Sadece ZONGULDAKSPOR Var ” mesajı verdi.

Zonguldakspor, maç öncesi yaşanan bu güzel atmosferle çıktığı Sancaktepe karşılaşmasını Serhat’ın attığı gollerle 2-0 kazandı.

Kırmızı lacivertli efsane taraftarın önümüzdeki hafta oynanacak Yeni Çorumspor maçında da takımına sahip çıkmaya devam etmesi ve Zonguldak Kemal Köksal Stadyumunu doldurması bekleniyor.

Kenan Tunç

Memur-Sen Çaycuma İlçe Temsilcisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir